ELEMENT 0,7 l

Vapur Element koos SuperCap korgiga arendati spetsiaalselt välitingimuste tegevuste tarvis. Patendeeritud painduv konstruktsioon kaalub vähe ja on kergem ning mugavam hoida, kui tavapärased pudelid. Kokkuvoldituna võtab Vapur Element minimaalselt ruumi ja saab igale poole ära peita. Matkamisel, rattasõidul, telkimisel, jooksmisel, jalutamisel või poodlemisel on hea kasutada volditavat, taaskasutatavat veepudelit. Pudel püsib püsti ka pooltühjana ja tühjana saab selle kokku rullida. Karabiiniga on võimalik pudel kinnitada seljakoti, tasku või mujale, kus on selleks võimalus.

Värskendus terveks päevaks: Täita Vapur volditav pudel poolest saadik ja jätta ööseks sügavkülma. Saab kasutada jääpakina või ülejäänud pool täita veega ja siis on kasutada tunde külm vesi!
Puhastamine: Vapur Anti-Pudelit võib puhastada nõudepesumasina ülemisel riiulil. Selleks pange pudel alusele. Enne pesemist eemaldage kork ja karabiin. Kui pudelit ei kasutata ainult veega täitmisel tuleb peale kasutust puhastada pudel paari tilga puhastusvahendi ja harjaga.
Märgistatav: Pudelile võib kirjutada veekindla markeriga valgele väljale pudeli tagaküljel. Siis on välistatud, et pudel läheb vahetusse.

TOOTEINFO:
- Mahutavus: 0,7 l
- SuperCap: sulgeb kindlalt ja võimaldab lihtsat avamist
- Vastupidav tänu kolmekihilisele materjalile
- Maitseneutraalne ja lõhna hülgav
- Nõudepesumasinas pestav
- BPA-vaba
- Taaskasutatav, kokkuvolditav, külmutatav, kinnitatav karabiini abil, kerge
Lisa ostukorvi