KOOLITUSED

Oleme keskendunud juhtimise ja küberturvalisuse koolitustele, et aidata organisatsioonidel luua turvaline töökeskkond ja vähendada kulusid. Koostöös kliendiga tahame leida juurpõhjused, mitte ei alusta kohe probleemide lahendamisega. Pole mõtet kulutada raha koolitustele, mis lahendavad probleemid, aga ei kõrvalda põhjused. Koolitustest on kasu ainult siis, kui need lahendavad probleemi põhjused ja nende sisu hakatakse kohe rakendama.

Me saame teid aidata, kui:

  • koolitused on teie organisatsioonile investeeringud (mitte kulu), mis aitavad kasvatada äritegevust ja müüki,
  • teie organisatsiooni suurimaks väärtuseks on töötajad ja nende kogemus ning teie eesmärgiks on ennetada töötajate lahkumist,
  • otsite pikaajalist koostööpartnerit, kes hindab konfidentsiaalsust ja suudab teid toetada teie spetsiifikast lähtuvalt.
Küberkaitse koolitused

Tehnoloogia areng on tekitanud olukorra, kus enamus küberrünnakuid keskendub inimlikule eksimusele. Keskmiselt tuvastab antiviiruse tarkvara 25-30% pahavarast. Kõik ülejäänu peab ära tegema kasutaja.

Küberturvalisust ei saa tagada ühe koolitusega, sest see eeldab kasutajate harjumuste muutmist. Ja see eeldab pikka tööd. Seetõttu pakume siinkohal täislahendust organisatsioonile, mis aitab muuta töötajate harjumusi ja neid süsteemselt harida. Paketti kuuluvad lisaks koolitustele ka regulaarsed veebiseminarid ja testimised.

Juhtimiskoolitused

30% inimeste pühendumusest sõltub töökeskkonnast, siis 70% sõltub juhtimisest. Iga organisatsioon on omapärane, mistõttu on koolitused efektiivsed, kui nad sobituvad konkreetse organisatsiooniga.

Pakume sisekoolitusi, mis kohandatakse just teie organisatsioonile. Me hoiame oma koolitused maksimaalselt praktilise väljundiga, mistõttu teie investeeringud hakkavad koheselt tulu tootma. Oluline on luua plaan, kuidas koolituse tulemusi koheselt rakendama hakata ja siin saame samuti õla alla panna.

Meie koolituste ja infomaterjalidega saab tutvuda meie veebipõhises koolituskeskkonnas. Kasutajakonto loomine on TASUTA.

Kronos & Partners OÜ on esitanud majandustegevuse teate nr 228902.

Edasta koolitustellimuse või küsimus siin
Palun sisestada koolituse nimetus, osalejate arv või gruppide arv ning soovituslik koolituse toimumise aeg
Kohtumise broneering

Meiega saate broneerida ka esmase tasuta nõustamise, valides endale sobiva aja meie kontaktide lehel