JUHTIMISKOOLITUSED

Meie juhtimiskoolitused annavad tänastele ja tulevastele juhtidele praktilise teadmisi ja oskusi, mille rakenamisega muuta oma töö koheselt efektiivsemaks. Olgu see projektijuhtimine, väikese meeskonna juhtimine või organisatsiooni juhtimine. Kõigil tasanditel on olemas teatud tegevused, mida ei saa eirata. Tihti sõltub õnnestumine detailides. Meie juhtimise koolitused katavad järgmisi valdkondi:

  • tõhusa juhi tegevused ning mõju meeskonnale ja organisatsioonile
  • koosolekute efektiivsus ja mõju juhtimisele
  • tegevuste plaanimine ja juhtimine, meeskonna arendamine
  • kriisijuhtimise põhitõed ja kriisi ennetamine

Sõltuvalt kliendi soovile pakume nii kontaktkoolitusi kui ka virtuaalkoolitusi. Tagamaks maksimaalselt õppijatele keskendumist ja arvestamaks nende vajadusi ei ole meie õppegrupid kunagi suuremad kui 16 osalejat. Nii on koolitajal alati piisavalt aega ja võimalusi kaasata õppeprotsessi kõiki osalejaid. 

Erinevalt paljudest teistest koolituse pakkujatest on meil ka koolitusi iseõppimiseks, kus saab materjali iseseisvalt läbida. Peale ülesannete lahendamist ja kontollküsimustele vastamist on võimalik saada oma vastused küsimustele või nõu koolitajalt üks-ühele kohtumise raames. Iseseisvalt õppimise koolitustel on võimalik valida 30minutilise ja 60minutilise konsultatsiooni vahel. 

Koolitused

Kõik koolitused toimuvad veebikeskkonnas aadressi www.veebiope.ee. Kasutajakonto tegemine keskkonda on tasuta. 

Olukorrapõhine juhtimine
Neljasilmakoosoleku meistriklass
Tõhusa juhi
teekaart