TOOTED

Pakume erinevaid tooteid turvalisuse valdkonnas ning tagame ka müügijärgse hooldus ja remondi. Samuti korraldame vajalikud paigaldused ja koolitused. Meile on oluline tagada klientidele emakeelne esmane klienditeenindus.

my-work-5

Kuritegude lahendamist aitavad kiirendada erinevad vahendid või tarkvara. Olgu see andmete kättesaamine IT-vahenditest või asitõendite kogumine sündmuskohalt.

1207_2

Järjest rohkem kasutatakse ebaseaduslikuks jälitus- tegevuseks elektroonilisi pealkuulamisseadmed. Nende tuvastamiseks tööruumides, sõidukites või kodudest saab kasutada lihtsaid seadmeid.

PocketHound-batterywhite

Turvalistes ruumides on oluline veenduda, et sinna ei viidaks või seal ei kasutataks keelatud elektroonilisi seadmeid. Telefonide, Bluetooth seadmete jne on võimalik väga lihtsalt tuvastada.

Varjestatud tooted
4260463580747_3

Varjestatud kotid välistavad andmete varguse krediitkaartidelt või muudelt dokumentidelt. Kotid blokeerivad mobiilside, WiFi,, Bluetooth ja NFC signaali.

Kehakaamerad
DMT10-4

Vahejuhtumi või sündmuskoha fikseerimine video või piltidena võib osutuda oluliseks edasise juurdluse jaoks. Kehakaamerad võimaldavad seda teha mugavalt, samas kui personal tegeleb näiteks protokolli koostades.

Kaamerate rent
For rent pointer

Alati ei pea kõike endale ostma. Tihti on midagi vaja väga lühikeseks ajaks või ühekordseks kasutamiseks. Siis on mõttekas asju rentida. Küsi pakkumist info@kronos.ee

Kohandatud tellimused
unnamed

Tihti ei ole võimalik leida endale sobivat toodet või selle soetamine tootjalt on keeruline. Siinkohal tuleme appi. Edastage meile soov ja jätke ülejäänud asjaajamine meie hoolde.