Kriisijuhtimisplaani analüüs

Milleks on oluline teostada kriisijuhtimisplaani analüüsi?

Enamasti tehakse kriisijuhtimisplaan mingi malli alusel ja sealt võivad tulla sisse loogikavead või tegevused, mis ei vasta konkreetse organisatsiooni juhtimismudeliga. Lisaks ei pruugi olemasolev plaan kõigega arvestada ning kriisi korral ollakse fakti ees, et tuleb kõike nullist alustada. Kogemus on näidanud, et organisatsiooniväline ekspert suudab äärmiselt kiiresti ning selgelt välja tuua võimalikud kitsaskohad ja murepunktid. Lisaks oskab ta anda nõu, kuidas olemasolev kriisijuhtimise plaan muuta efektiivsemaks ja toimivaks.

Milleks on oluline omada selget ja lihtsat kriisijuhtimisplaani?

Selge ja lihtne kriisijuhtimisplaan aitab keskenduda kriisi juhtimisele ning sisaldab kõiki juhiseid ja tegevuste loetelusid, et võimalikult efektiivselt ja minimaalsete kuludega tulla toime kriisiga.

Kriisijuhtimiplaani analüüs

Miks valida oma kriisijuhtimisplaani analüüs meilt?

KOGEMUS

Meil on 20+ aastat kogemust riigikaitse ja sisejulgeoleku valdkonnas, mis hõlmab ka suuri kriisiplaanide koostamist. Oleme korraldanud ja osalenud erinevatel riiklikel ja rahvusvahelistel kriisiõppustel. 

PAINDLIKKUS

Me kuulame ära Sinu soovid ja vaatame üle Sinu võimalused. Vastavalt sellele lepime kokku koostöö vormi ja mahu. Me võime anda konkreetseid soovitusi oma kriisijuhtimisplaani uuendamiseks või täiendame seda sinuga koostöös isa. 

KONFIDENTSIAALSUS

Me hindame pikaajalist koostööd oma klientidega, et saaksime pakkuda sulle meelerahu ja parimat teenust. Seetõttu on meie esmane reegel hoida kliendilt saadud informatsiooni konfidentsiaalsena. Me ei jaga sinult saadud informatsooni kolmandale osapoolele.

Kriis ei hüüa tulles. Kriisi on ka raske ette ennustada.

Kriisiks saab aga ettevalmistuda. Parim viis selleks on korralik kriisijuhtimise plaan. See on vähim, mida saad teha suurema kahju ärahoidmiseks!

Kuidas me töötame?

1. Samm: Teeme tutvust

Kui sa võtad meiega ühendust, siis esmalt lepime kokku esimese tasuta 30 minutilise virtuaalkohtumise. Selle kägus selgitame välja Sinu olukorra ja ootused meile. Lisaks räägime läbi, millisena näed meie koostööd või panust. 

2. Samm: Pakkumine

Teise sammuna koostame sulle tööde teostamise pakkumise arvestades esimese kohtumise kokkulepetest. Pakkumuses on selgelt kirjas, mida ja millises mahus tehakse. Sa saad rahulikult pakkumist vaadata ja otsustada.

3. Samm: Esmane analüüs

Kui sulle pakkumine sobib, siis teostame sinu senise kriisijuhtimisplaani esmase analüüsi. Me keskendume protsessile ning selle efektiivsusele. Nii saame kõrvalise mõjuta kiiremini välja sõeluda kitsaskohad ja probleemid.

4. Samm: Arutelukohtumised

Sõltuvalt sinu organisatsiooni suurusest viime läbi vähemalt kaks võtmeisikute arutelukohtumist. Nendel kohtumistel juba soovime mõista sinu organisatsiooni seisukohta plaani koostamisel ja saada vastused oma küsimustele.

5. Samm: Lõplik analüüs ja raport

Peale sinu organisatsioonilt saadud sisendit vaatame veelkorda analüüsile, meie sisnedile ja sinu töötajate tagasisidele otsa ning teeme vajalikud ettepanekud või koostame uue kriisijuhtimisplaani (kui viimase tellid).

6. Samm: Tulemuse esitlus

Lõpuks teeme ühe töötoa, kus tutvustame analüüsi tulemusi ning selgitame oma seisukohti. Samuti teeme ettepanekud edasiseks tegevuseks. Vajadusel lepime kokku edasised sammud ja koostööformaadi.

Kriisijuhtimise plaani analüüsi konsultatsiooniteenuse eelised

Meie kriisijuhtimise plaani analüüsi konsultatsiooniteenus pakub mitmeid eeliseid organisatsioonidele, kes soovivad oma kriisivalmidust parandada:

Põhjalik hindamine

Me hindame põhjalikult sinu olemasolevat kriisijuhtimise plaani, arvestades sinu tegevusvaldkonda. Meie eksperdid tuvastavad tugevused, nõrkused ja parendamisvajadused. Me anname põhjaliku ülevaate parendusettepanekutest, et saaksid veenduda nende vajaduses või nendega arvestamises.

Kohandatud lahendused

Kohandame oma soovitused vastavalt sinu konkreetsele tegevusvaldkonnale, organisatsiooni struktuurile ja riskiprofiilile. Parima tulemuse saavutamiseks kaasame protsessi sinu töötajaid, et paremini mõista senise plaani tagamaid ja arutada läbi võimalikud muudatused. Prioriteediks on arvestada sinu ärieesmärke ja kujundada kriisijuhtimise plaan nii, et see aitab neid saavutada.

Proaktiivne lähenemine

Meie teenus rõhutab proaktiivset kriisijuhtimist. Ennetav haavatavuste ja potentsiaalsete ohtude tuvastamine aitab sul olla valmis võimalikeks kriisideks, vähendades tõsiste mõjude tõenäosust ning võimaldades kiiret ja hästi koordineeritud reageerimist.

Koolitus ja simulatsioonid

Pakume lisaks ka koolitusi ja korraldame kriisiharjutusi, et suurendada sinu meeskonna kriisijuhtimise võimekust. Praktiliste harjutuste kaudu valmistame sinu töötajaid ette kriiside tõhusaks käitlemiseks, luues sinu organisatsioonis valmisoleku kultuuri.

Aitame sul sinu kriisijuhtimise plaani üle vaadata ning anda tagasisidet, kuivõrd see aitab sul minimaalsete kuludega ja ajaga kriis seljatada.

Kui äririskid on ennustatavad keskkonnas olevate märkide alusel, siis KRIIS EI HÜÜA TULLES!

Näidispakett*

  • Olemasoleva kriisijuhtimisplaani analüüs (plaan kuni 20 lehekülge)
  • 4 tundi kohtumisi kriisijuhtimise võtmeisikutega
  • Lõpliku analüüsi ja raporti koostamine
  • Tulemuste esitlemine

Hind alates 2700,00 € + km

* Pakett sisaldab ainult ettepanekuid muutmiseks ja täpsustuseks. Muudatuste sisseviimine on tellija kohustus
Shopping Cart