1 Müüja on võtnud endale kohustuse kaitsta Ostjate privaatsust. Siinne privaatsuspoliitika annab ülevaate Müüja tavadest, sealhulgas sellest, millist teavet kogutakse, kuidas infot kasutatakse või avalikustatakse, Ostja õigustest seoses Müüjapoolse andmete kogumise ja kasutamisega. Müüja jätab endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitikat (edaspidi privaatsuspoliitika) muuta. Müüja e-poodi kasutama asudes ning tellimust esitades, eeldab Müüja, et Ostjad on nende põhimõtetega tutvunud ning nõustuvad nendega.

2 Müüja kogub Ostja poolt sisestatud andmeid kui Ostja sooritab tellimuse e-poest. Müüja on isikuandmete vastutav töötleja, maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed on teatavad ainult teenust pakkuval ettevõttel.

3 Tellimuse lehel esitab Ostja vabatahtlikult isikuandmeid ja personaalset informatsiooni. Tellimuse vormistamiseks on nõutavad üldiselt ainult e-posti aadress ja mobiiltelefoni number. Samas peab Ostja sisestada täiendavalt tarnekoha postiaadressi, kui kaupa on võimalik tarnida ainult kulleriga.

3.1 E-posti aadressi on vaja arve edastamiseks.

3.2 Mobiiltelefoni numbrit on vaja teavituseks, et tellimus on jõudnud valitud pakiautomaati.

3.3 Ülejäänud andmed on vajalikud siis, kui Ostja soovib saada oma andmetega ostuarvet või tarnimine toimub kulleriga.

3.4 Avalikustatud andmeid kasutatakse vastavalt siinse privaatsuspoliitikaga sätestatud tingimuste alusel.

3.5 Sisestatud andmetele omab Müüja poolt juurdepääsu ainult e-poe administraator.

4 E-pood kasutab minimaalselt „küpsiseid” (cookies). Küpsised on väikesed andmefailid, mis salvestatakse Ostja arvuti veebilehitsejasse. E-pood kasutab küpsiseid ainult Ostja keele-eelistuste tuvastamiseks. Soovi korral võib Ostja oma veebilehitsejas küpsiste salvestamise blokeerida, kuid siis ei toimu keele-eelistuse valik automaatselt.

5 Lisaks ülalmainitud personaalse informatsiooni kasutamisele võib e-pood sisestatud andmeid kasutada Ostjale huvi pakkuvate toodete ja teenuste jälgimiseks ja vastavate toodete või teenuste pakkumiseks. Ostjaga suhtlemisel Müüja võib säilitada kirjavahetuse, et selle abil täiustada tooteid, teenuseid, veebilehte või teisi avalikke eesmärke.

6 Müüja ei avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandale osapoolele.

7 Ostja õigused

7.1 Ostjal on õigus teada, milliseid tema isiklikke andmeid Müüja hoiab.

7.2 Ostjal on õigus selliseid andmeid parandada, muuta või lasta kustutada. Kui Ostja soovib oma õigusi rakendada, muuta andmeid või neid kustutada, peab ta võtma Müüjaga ühendust allpool märgitud kontaktandmete kaudu.

8 Müüja omab vajalikke meetmeid koos partneritega, et kaitsta veebilehel kogutud isikuandmete terviklikkust, täpsust ja privaatsust. Müüja on kehtestanud mõistlikud ettevaatusabinõud, et kaitsta teavet kadumise, väärkasutuse ja muutmise eest. Juurdepääs andmete muutmiseks ja kuvamiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

9 Siinkohal nõustub Ostja, et Müüja ei ole vastutav mis tahes „varastatud” andmete interneti kaudu saatmisel ning käesolevaga vabastate Müüja mistahes ja kõikidest nõuetest, mis tulenevad või on seotud „vaheltlõigatud” andmete kasutamisest volitamata viisil.

10 Müüja võib kasutada linke, mille veebilehti haldavad kolmandad osapooled. Kui Ostja vajutate mõnele sellisele lingile, siis suunatakse ta e-poe lehelt edasi veebilehte omava organisatsiooni või ettevõtte kodulehele. Isegi kui kahe organisatsiooni veebilehtede vahel eksisteerib seos, ei oma Müüja kontrolli kolmandate osapoolte veebilehtede üle. Igaüks neist käsitleb eraldiseisvat andmete kogumise, menetlemise ja privaatsuspoliitika viisi. Külastades mõnda sellist lehte, peab Ostja enne andmete jagamist tutvuma eraldi selle veebilehe privaatsuspoliitikaga.

11 Müüja veebilehte kasutades nõustute Müüja privaatsuspoliitikaga. Kui Ostja mingil põhjusel ei nõustu nende tingimustega, siis ei tohiks Ostja e-poes tellimuste lehte kasutada. Müüja jätab endale õiguse muuta siinse privaatsuspoliitika tingimusi mis tahes ajal.

12 Müüja veebilehe ja tellimuste privaatsuspoliitika perioodilise läbivaatamise eest vastutab klient ning tagab ja on teadlik kõikidest muudatustest. Kliendi jätkuv veebilehe kasutamine näitab tema nõusolekut siinse privaatsuspoliitika mis tahes muudatusega.

13 Kui Ostjal on küsimusi seoses privaatsuspoliitikaga, privaatsustingimuste rakendamisega või soovib Ostja kasutada mõnda enda õigustest, siis tuleb võtta Müüjaga ühendust e-posti aadressil info@kronos.ee.

Shopping Cart