Koolituskeskkonna https://kronos.ee (edaspidi Keskkond) omanik on OÜ Kronos & Partners OÜ (registrikood 14781863) (edaspidi Müüja), asukohaga Läänemere 3, 13913 Tallinn.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Keskkonnast kaupade ja teenuste (edaspisi Toode) ostmisel.

Keskkonnas müüdavate Toodete hinnad on märgitud Toodete juurde. Hinnad on käibemaksuga. Kõik Keskkonnas müüdavate Toodete hinnad on eurodes.

Teave Toodete kohta on esitatud Keskkonnas vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Toote tellimiseks tuleb lisada soovitud Tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Enne tasumist tuleb nõustuda Keskkonna üldtingimustega. Vajutades ikoonile “MAKSMA” suunatakse ostja järgmisele lehele, kus saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

  • Paypal
  • Arvega ise tasudes
  • Pangalink
  • Kaardimakse

Müüjal puudub ligipääs kliendi panga andmetele. Leping jõustub hiljemalt tasumisele kuuluva summa laekumisest Müüja arvelduskontole.

Müüja on isikuandmete vastutav töötleja.

Ostjal on võimalik ostust taganeda vastavalt Keskkonna tingimustele.

Kohaletoimetamine

Keskkonna kõik Tooted on virtuaalsed või allalaetavad, mistõttu füüsilist kohaletoimetamist ei toimu.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on Ostjal õigus Keskkonnas sõlmitud lepingust taganeda 7 päeva jooksul. Taganemisõigus ei kehti, kui Ostja on Tooteid kasutama hakanud. Näiteks on Ostja juba kursusele sisesnenud.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui Ostjaks on juriidiline isik.

Tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus vabas vormis kirjalikult e-posti aadressile koolitus@kronos.ee hiljemalt 7 päeva jooksul Toote ostust.

Tootest tagastamise kulud kannab ostja.

Keskkond tagastab Ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik Ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Keskkonnal on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda Ostjalt Toote kasutamise lõpetamise, kui Toote hind keskkonnas on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla Toote turuhinna.

Pretensiooni esitamise õigus

Keskkond vastutab Ostjale müüdud Toote lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe kuu jooksul, alates Ostja Toote kasutamise algust.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul Keskkonna poole, saates e-kirja aadressile info@kronos.ee.

Keskkond vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 14 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Keskkond kasutab Ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks.

Keskkond saadab Ostjale uudiskirju ning pakkumisi Ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui Ostjal on Keskkonna osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@kronos.ee

Kui Ostja ja Keskkond ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Shopping Cart