Kriisijuhtimine

kriisijuhtimine

Kriisijuhtimine teenusena

Kriisijuhtimine on iga organisatsiooni edukuse võti. Igasugune ennetav tegevus on alati odavam ja edukam, kui hakata reageerima. Kriisijuhtimine aitab olla valmis kriisiks, mistõttu selle mõju on väiksem ja tagajärjed minimaalsed.
Eriti edukad on need, kes õpivad teiste kogemusest, sest siis saab vältida neid vigu, mille eest on teised pidanud maksma. Seetõttu kriisijuhtimise kasutuselevõtul ja selle regulaarsel uuendamisel on hea kasutada kogenud inimesi. Ja seda me pakume. Üle 15 aasta kogemust kriisijuhtimisega igapäevaselt tegelevates asutustes.

Business people in a meeting

Kriisijuhtimisplaanide koostamine

Kriisijuhtimine algab juba enne kriisi.  Oleme sinu jaoks olemas, kui vajad kriisijuhtimise plaani või selle uuendust. Meie töötame tihedalt koos sinu meeskonnaga, et koostada kriisijuhtimise plaan, mis sobib sinu organisatsiooni eesmärkide ja valdkonnaga. Tagame, et sinu plaan sisaldab parimaid tavasid ja järgib standardeid.

CRISIS MANAGEMENT text on notepad. Financial concept crisis management.

Kriisijuhtimisplaanide analüüs

Kas sinu organisatsiooni praegune kriisijuhtimise plaan on efektiivne? Meie hindame põhjaliku sinu olemasoleva plaani, tuvastame tugevused, nõrkused ja valdkonnad, mida saab parandada. Üksikasjaliku hindamise käigus pakume sulle väärtuslikke teadmisi ja soovitusi, et suurendada sinu kriisivalmidust ja reageerimisvõimet.

Mature forensic examiner showing gun taken from crime scene to his colleagues while standing at investigation board and participating in discussion

Kriisijuhtimise lauaharjutus

Valmista oma meeskond ette reaalseteks kriisiolukordadeks. Meie lauaharjutused simuleerivad kriisiolukordi, võimaldades meeskonnal harjutada kriisi lahendamise protseduure. Sinu meeskond omandav´b väärtusliku kogemuse. Lauaharjutus on kiire ja lihtne viis kontrollida valmisolekut.

people-taking-care-warehouse-logistics

Kriisiõppused

Oluline on harjutada ka tegelikku kriisilahendamist. See annab parema ülevaate kriisijuhtimise köögi poolelt, nõudes ka erinevate osapoolte koostöö korraldamist. Meie poolt korraldatud kriisiõppustel saate testida oma protsesse, parandame koordineerimist ja suurendame üldist kriisiks valmisolekut.

Group of young business professionals having a meeting, creative office

Kriisijuhtimise koolitused

Anna oma meeskonnale vajalikud teadmised ja oskused tõhusaks kriiside juhtimiseks. Meie koolitusprogrammid hõlmavad vajalikud teemasid, sealhulgas kriisikommunikatsiooni, otsuste langetamist pingelises olukorras, riskianalüüsi ja palju muud. Koolitused kohandame just sinu vajadustele ja eripäradele

Kui sa ei tea, millest alustada, siis anna meile lihtsalt oma murest teada.

Ei ole mõtet oodata, kuni kriis on käes. Kuigi kriisid tulevad enamasti ootamatult, siis nende valmistumine aitab hoida kokku väärtuslikku aega. Nii on võimalik kiire tegutsemisega vähendada kriisi mõju ja ennetada suuremaid kahjusid.

Meiega koos saad osa uskumatust kogemuste pagasist, mis on kogunenud aastate jooksul. Seda ei saa raamatustest või videotest. 

Shopping Cart